Nie widzisz newslettera? zobacz tutaj

Meble biuroweromart
  romart meble biurowe
  Rollwall Treehouse

NOWOCZESNE SYSTEMY AKUSTYCZNE W PRZESTRZENI BIUROWEJ

SPRAWDŹ

 

Gwar rozmów, telefony dzwoniące bez końca, dźwięk faksów, drukarek i ekspresu do kawy - nie możesz zebrać myśli? Kolejny raz zaczynasz pisanie maila albo nie słyszysz w słuchawce swojego rozmówcy? Mamy rozwiązania, które pomogą Ci znaleźć ciszę w Twoim biurze.

Przedstawiamy kolekcje akustyczne, będące efektem badań naukowych nad rozwiązaniami chrakteryzującymi się wysoką klasą pochłaniania i redukcji dźwięku.

Zespół Romart

 

Ścianki działowe ROLLWALL to jednocześnie sposób wydzielania przestrzeni i poprawa warunków akustycznych. Dodatkowo, bogata paleta barw tkanin umożliwia urozmaicenie każdego wnętrza.

Rollwall
 
 

sprawdź

 
 
Selva

System akustyczny SELVA to ekrany wolnostojące, podwieszane panele sufitowe i panele naścienne. Poza funkcją redukcji dźwięku, szeroki wybór form i kolorów wpływa na duże możliwości dekoracyjne.

 
 

sprawdź

Nowoczesny i funkcjonalny TREEHOUSE to rozwiązanie do wnętrz biurowych w których nie ma miejsca na nudę. Oryginalna forma pozwala na wykonywanie rozmów telefonicznych niczym w budce telefonicznej, separując rozmówcę od gwaru otoczenia.

Treehouse
 

sprawdź

 

 

 
romart meble biurowekontkat

Proszę wypisać mnie z listy subskrybentów