Meble NOTI, które znajdą się na wystawie w Nowym Jorku na „POLE POSITION. BEST BRANDS FROM POLAND” 13-16 MAJA

Jesteśmy pod dużym wrażeniem marki NOTI. Naszą główną działalnością są meble biurowe i z asortymentu NOTI najczęściej proponujemy część oferty przeznaczoną do obiektów publicznych, ale nie sposób nie ulec urokowi pozostałej oferty. Prezentujemy kilka zdjęć systemu mebli przeznaczonych głównie dla młodych małżeństw.

Projekt:
MIKOŁAJ WIERSZYŁŁOWSKI / Pracownia Wierszyłłowski i Projektanci, ur. 1971. Mikołaj Wierszyłłowski skończył Akademię Sztuk Pięknych w Poznaniu – Wydział Architektury Wnętrz i Wzornictwa. Pracował jako asystent w pracowni designu poznańskiej ASP. W 2001 roku wspólnie z Robertem Nowakowskim założył studio projektowe. Dziś razem z Dorotą Jaśkiewicz, Anną Winną, Piotrem Banachem, Anną Kolesińską, Krzysztofem Posmykiem i Kingą Knajp projektuje wnętrza i produkty w pracowni Wierszyłłowski i Projektanci.

Prace powstające w pracowni prezentowane były na wielu wystawach polskiego wzornictwa. Projekty wielokrotnie publikowały magazyny o architekturze i designie: Architektura, Elle Decoration, Dobre Wnętrze itp.
Klientami pracowni są zarówno klienci indywidualni jak i znane polskie marki i korporacje. Autorstwa Wierszyłłowskiego i Projektantów są 2 kolekcje mebli dla NOTI – Teddy Bear z 2012 r. (nagrodzony Top Design 2013 oraz Interior Innovation Award Selection 2014) oraz meble miękkie i twarde EASY z 2014 r.