O nas

Pisząc o nas, przede wszystkim wspomnę o ponad 25-ciu latach pracy w branży meblarskiej.
Romart od wielu lat oferuje: meble gabinetowe, biurowe, hotelowe, recepcyjne, krzesła biurowe, konferencyjne, fotele gabinetowe i biurowe oraz wiele innych….

Współpracujemy z wieloma znakomitymi producentami mebli. W latach 90-tych były to głównie firmy włoskie, ale polskie firmy systematycznie przejmowały metry kwadratowe naszych powierzchni ekspozycyjnych, oferując coraz to lepszy produkt.

Chętnie podejmujemy się najprostszych aranżacji, po skomplikowane projekty wnętrz. Chcąc coraz profesjonalniej działać na rynku postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność o profesjonalną pracownię projektową, która wspomagała by nasze kontakty z klientami  i również z projektantami. Staramy się, aby przed ulokowaniem zamówienia w naszej firmie klient miał absolutny obraz, dosłownie i w przenośni, tego co zamawia. Wizualizacja wnętrza w najlepszy sposób uzmysławia klientowi co otrzyma, składając zamówienie. Otrzymuje odpowiednią informację, która ułatwia mu podjęcie decyzji dotyczącej zakupu.

Współpracujemy od wielu lat z najlepszymi projektantami, architektami wnętrz i firmami budowlanymi o uznanej renomie zarówno w Polsce jak i za granicą. Dzięki tej współpracy, staliśmy się firmą o bardzo dużym doświadczeniu oraz silnym zapleczu partnerskim. Mamy handlowców o wieloletnim stażu i dużej wiedzy, co jest bardzo cenione przez klientów.
Staramy się także wpisywać w ideę kreatywności naszego miasta. Będąc dumnymi obywatelami Łodzi staramy się większość naszych realizacji koncentrować właśnie tutaj, ale oczywiście nie zamykamy się na działania o szerszej skali.
Nasza współpraca z dużymi sieciami handlowymi, firmami ubezpieczeniowymi, bankami czy urzędami jest dowodem, że współpraca z nami jest korzystna.

Specjalne miejsce w naszej firmie zajmuje ergonomia. Chętnie wspieramy wszelkie akcje mające na celu uświadamianie ludziom bardzo ważnej roli jaką odgrywa ergonomia, szczególnie w procesie produkcyjnym foteli i krzeseł biurowych.

Można zachwalać firmę o wieloletnim stażu długo, można długo o niej opowiadać, ale prawdę mówiąc wolimy działać.

Zapraszam do współpracy.

Z poważaniem,
Roman Granas

FB

O nas o nas