super okazje

Zapraszamy do skorzystania i zakupienia przecenionych, nawet do 70% wartości, foteli i krzeseł, a także mebli biurowych, pochodzących z naszej ekspozycji.

Dla tych wszystkich, którzy nie lubią kupować rzeczy z ekspozycji, również mamy propozycję. Duży jednocyfrowy dwucyfrowy rabat na zakupy od marca do końca kwietnia.

Musisz jedynie spełnić dwa warunki:

1. Zapisać się do naszego newslettera.

2. Polecić nas conajmniej jednej osobie, która również zapisze się do naszego newslettera.

 

Od kilku lat zauważamy znaczący wzrost zainteresowania  siedziskami wyposażonymi w wiele funkcji ułatwiających dostosowanie do indywidualnych potrzeb klientów. Zaczynamy dbać o swoje kręgosłupy i zauważać, że pozycja siedząca, jako nienaturalna pozycja człowieka, wymaga dużej opieki. Dla tych którzy spędzają większą część pracy w pozycji siedzącej komfortowy fotel jest jak but ortopedyczny. Warunkuje przyjęcie prawidłowej pozycji przy stanowisku pracy. Z drugiej strony liczba mechanizmów, które należy obsłużyć, aby ustawić fotel do naszych potrzeb indywidualnych często przerasta możliwości przeciętnego klienta.

Czy przeciętny klient to znaczy zły?  Nie, ponieważ najwięcej jest przeciętnych i to oni generują największą sprzedaż. Jak wybrać złoty środek? Niestety nie ma złotych środków. Można jedynie opierać się na wiedzy doświadczonych sprzedawców, np. takich jak my.

O samochodach przeciętnie każdy wie więcej, jednak i tak idziemy do salonu dowiedzieć się na temat szczegółów, od sprzedawców, czy samochód ma wszystko co potrzebujemy, koła, kierownicę, bagażnik? 🙂  A co w przypadku rozbudowanego fotela biurowego? Wbrew pozorom nie wszystko jest oczywiste. Ważna jest nie tylko wysokość siedziska, ale również kąt oparcia,  wysokość podłokietników, przeciwwaga, kołyska, rodzaj kółek, przewiewność tkaniny i wiele innych .

Najbardziej musi się podobać, musimy go dotknąć, na fotelu musimy usiąść, zobaczyć czy jest wygodny, czy miła jest tkanina w dotyku.

Przez internet nie zrobimy tego nigdy. Ale przez internet możemy kupić tanie fotele, gdzie ryzyko źle zainwestowanych pieniędzy jest małe i mimo, że mamy prawo oddać fotel, to taka operacja też nie jest wygodna, ponieważ tracimy swój cenny czas, który też jest coś wart.

Dlatego zapraszam do siedziby naszej firmy, ponieważ to się opłaci.

Zapraszamy na super okazje. Poniżej wybrane modele foteli przeznaczone do sprzedaży po niższych cenach.