Urodziny firmy

URODZINY ROMART !

Miło nam poinformować, że 1 grudnia świętowaliśmy 25 urodziny firmy ROMART. Czy 25 lat to dużo, czy mało? Względność czasu sprawia, że to pytanie zostawiamy bez odpowiedzi. Wolimy skupić się na tym, jak przez ten czas rozwijała się firma ROMART i w jakim miejscu jesteśmy teraz. Zmieniająca się rzeczywistość, ewolucja oferty produktowej oraz oczekiwań Klientów, doświadczenie w realizacjach o różnym stopniu skomplikowania, sprawiły, że wraz z kolejnymi metrami zaaranżowanych powierzchni biurowych nasza wiedza stawała się pełniejsza.

Co możemy zaproponować naszym Klientom obecnie? Kompleksowe aranżowanie wnętrz, zaczynając od projektów i wizualizacji (wykonywanych przez nasze profesjonalne studio projektowe), przez doradztwo podczas zamówień (dzięki zespołowi handlowców o wieloletnim stażu), na montażach i opiece serwisowej kończąc.

Możemy o sobie powiedzieć, że jesteśmy jak 25-letni człowiek – mamy (firmową) głowę pełną pomysłów i młodzieńczy entuzjazm, a jednocześnie cechuje nas zdobywane z każdym dniem doświadczenie.

Jeśli lubicie śpiewać „Sto lat” – zapraszamy do świętowania z nami 🙂

                                                                                                                    Zespół Romart